05458531266
Minik Mucizem
05458531266

Minik Mucizem Hakkımızda

hakkimizda
Minik Mucizem

Ben Kimim ツ

Merhaba sevgili anne, baba ve anne, baba adayları. Öncelikle 2 mucizeye sahip, annelik serüveninde yolun başında olan bir kadınım. Ben lisans mezunu hemşire , aynı zamanda emzirme danışmanı ve uyku terapisti Dilek Demir.


Üniversiteyi Çankırı Karatekin üniversitesi 4 yıllık hemşirelik olarak okudum. Hacettepe psikiyatri, onkoloji birimlerinde stajlarımı tamamladım. Ankara üniversitesi palyatif bakım biriminde stajımı tamamladım. 6 yıldır her an kendimi geliştirerek mesleğimi icra ediyorum. *Emzirme danışmanlığı için sağlık vakfı onaylı 120 saatlik , sevgili Prof. Dr. Gül Ertem ve uzman hemşire Sevilay Kurt hocalarımın verdiği harika bir eğitim aldım.

Çoçuk ve ergen sağlığı dairesi başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı nezdinde Sivil Toplum Örgütü olan emzirme öncüsü Temas Derneği başkanı sevgili Melek Kılıç hocamla tanışarak, emzirme danışmanlığı eğitimi alarak yoluma devam ettim. Bu arada emzirme ve anne sütü üzerine yazılmış ne kadar kitap, makale, döküman, eğitim, seminer var ise hepsine katılarak kendimi geliştirmeye devam ettim. *Ve yine Temas Derneğinin emzirme danışmanlığında ileri beceriler uzmanlaşma programına katılarak şuana kadar 3 modülü başarıyla tamamladım. Haziran sonu uzman emzirme danışmanı belgem hazır sevgili misafirlerim. Bütün bu süreçlerde en büyük destekçim sevgili eşimdi. O olmasa cesaret etmedim sanırım.

Ve ilham kaynağım sevgili Profesör Doktor Güliz Onat aynı zamanda Karatay ebelik bölüm başkanı, Uluslararası emzirme danışmanı (IBLC),kitap yazarı ve hürriyet yazarı hocamın emzirme danışmanlığında uzmanlaşma eğitimine katılarak 5 haftalık müthiş bir eğitimi tamamladım.

Eğitimlerim arasında birde @minik.mucizem instagram sayfasını açarak hem bilgi birikim ve tecrübelerim ile annelere ilham ve umut olarak ailemi genişlettim hem de birçok anneye emzirme serüveninde destek olarak tecrübelerimle yoluma devam etmekteyim. Bilgi güçtür derim her zaman. *Beslenme ve uykunun bir bütün olduğunu, ve ikisinin bebeklerde ne kadar önemli olduğunu bildiğimden uluslar arası sertifikalı ‘’Uyku Terapisti’’ eğitimi alarak, bebeklerinize sağlıklı uyku alışkanlığı kazandırmanız için destek oluyorum. ‘’Uyusun da Büyüsün Kuzucuklar Uyku Kiti’’ni sizler için tasarladım. *Katıldığım diğer eğitimler ve seminerler aşağıdadır. Ve görünen o ki o liste uzayıp giderek sizlere daima en faydalı olabilecek şekilde donanım kazanmaya devam ediyor olacağım. Ve sizlere bir telefon kadar yakın olduğumu hatırlatmak istiyorum.. Sevgiyle kalın.. 

3 buçuk yıllık kalp damar cerrahisi ve genel yoğun bakım tecrübesi ‘’İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi ve Özel Egepol hastanesi’’ ‘’Gezegen Sağlığı ve Emzirme Konulu Emzirme Haftası Sempozyumu’’ Temas Derneği ve Anne sütü Gönüllüleri Derneği ve İstanbul Üniversitesi Çoçuk Sağlığı Enstitüsü ‘’Anne Baba ve Ergen arasında çatışma’’ Prof. Dr. Üstün dökmen certificate of participation vera etkinlik ‘’Duygusal ve Duyusal olarak Çoçuğu Hazırlamak’’ Ç.G.U. Özge Selçuk Bokurt certificate of participation vera etkinlik ‘’Dijital Dünyada Mutlu ve Başarılı Çoçuk Yetiştirmek’’ Dr. Özgür Bolat certificate of participation vera etkinlik ‘’Çoçuk Gibi’’ Prof. Dr. Belma Tuğrul certificate of participation vera etkinlik ‘’Çoçukluğumdan Çoçuğuma’’ yazar Şermin Yaşar certificate of participation vera etkinlik

İletişim

3

Yıllık Deneyim

200

Üzerinde Mutlu Aile

300

Mutlu Bebek

%100

Destek

Minik Mucizem
İletişim Bilgilerimiz

Whatshapp